AKP, Kızılcahamam’da kampa giriyor

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak 30’uncu İstişare ve Kıymetlendirme Toplantısı, cuma günü Kızılcahamam’da başlayacak.

Kızılcahamam’da Eliz Otel’de düzenlenecek kampa, bakanlar, bakan yardımcıları, AKP Merkez Karar ve İdare Heyeti (MKYK), Merkez Disiplin Heyeti, Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Konseyi, Siyasi Fazilet ve Etik Konseyi, Kurucular Heyeti, Genel Merkez Bayan ve Gençlik Kolları MKYK üyeleri, milletvekilleri ile ünite lider yardımcıları katılacak.

ERDOĞAN AÇILIŞ KONUŞMASI YAPACAK

Erdoğan’ın cumartesi günü açılış konuşmasını yapacağı kampta birebir gün, AKP Genel Lider Vekili Numan Kurtulmuş moderatörlüğünde ‘Genel Merkez ve TBMM Parti Küme Çalışmaları Oturumu’ yapılacak. Oturumunda, AKP Genel Lider Yardımcıları Erkan Kandemir ve Hamza Dağ ile AKP Küme Lideri İsmet Yılmaz birer sunum yapacak.

BAKANLAR SUNUM YAPACAK

AKP Sözcüsü Ömer Çelik moderatörlüğünde yapılacak ‘Güvenlik ve Dış Siyaset Oturumu’nda, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulusal Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu sunum yapacak.

AKP Genel Lider Vekili Binali Yıldırım’ın moderatörlüğünde ‘Ekonomi’ başlıklı oturumda Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Lideri Göksel Aşan sunum yapacak.

Kampın ikinci gününde, AKP Genel Lider Yardımcısı Hasret Güçlü moderatörlüğünde, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ile Güç ve Doğal Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ‘tarım’ ve ‘enerji’ başlıklarında birer konuşma yapacak.

Genel istişare ve değerlendirmelerin akabinde, kamp Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kapanış konuşmasıyla sona erecek. (DHA)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.