Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ: Taraftarlarımızı heyecanlandıracak bir Beşiktaş geliyor

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Emre Kocadağ, “Lig için bizi umutlandıran, taraftarlarımızı heyecanlandıracak bir Beşiktaş geliyor” dedi.

Siyah-beyazlı kadronun Avusturya kampında açıklamalarda bulunan Kocadağ, siyah-beyazlı grubun transfer gündeminde yer alan Emrecan Uzunhan, Emirhan Topçu’nun yanı sıra öbür isimlerle de görüştüklerini söyleyerek, “Yabancı, yerli yeni birçok oyuncuyla görüşüyoruz. Bunları kamp bitimi ve yeni kampla birlikte değerlendireceğiz. Anlaşmak üzere olduğumuz futbolcular var. Gereksinim dahilinde bunları imza etabına getireceğiz. Hocanın ve teknik takımın talepleri bunları belirleyecek. Tayfur’la alakalı da görüşmeler oldu lakin şu an için çok sıcak bir transfer diyemeyiz” sözlerini kullandı.

Eintracht Frankfurt’a transferi gerçekleşmeyen Rıdvan Yılmaz’ın birçok talibinin olduğunu söyleyen Kocadağ, “Rıdvan’la alakalı transfer noktasında belirli bir evreye gelmiştik. Daha sonra son noktada gerçekleşmedi. Rıdvan birçok ekibin radarında olan bir oyuncu. Birçok teklif de geldi şimdiye kadar. Bizim beklentilerimizi karşılayacak, Rıdvan’ın istediği bir transfer teklifi olursa yeniden değerlendiririz” diye konuştu.

“TARAFTARLARIMIZI HEYECANLANDIRACAK BİR BEŞİKTAŞ GELİYOR”

Lig için ümit veren bir Beşiktaş geldiğini söyleyen Kocadağ şunları söyledi:

“Yeni transferler ahenk sağlamış durumda. Hocamızın isteğiyle öz kaynak sistemimizden kamp takımına kattığımız oyuncu kümesi var. Bu oyuncu kümesi da Beşiktaş’ın ve Türk futbolunun geleceği ismine çok değerli sinyaller veriyor. Teknik takım de bu mevzudan ziyadesiyle mutlu. Ekibin ahengini çok yeterli buldum. Lig için bizi umutlandıran, taraftarlarımızı heyecanlandıracak bir Beşiktaş geliyor. Hocanın inandığı bir sistem var. Teknik takımın bu kampta taktiksel manada üzerinde durduğu bir sistem var. Oyuncu kümesi da buna inanacak. Hoca teknik manada bu işin kaptanı, dümeninde olan kişi. Futbolcularımızın onun vereceği taktiği en yeterli biçimde alana yansıtmaları gerekiyor. Ben de inanıyorum bu taktiğe. İnşallah başarılı olacak. Teknik noktada bizim yorum yapmamız hakikat değil. Alanda hocamız istediği oyunu yansıtmaya çalışacak ve onun karşılığını alacak. Biz burada yöneticiler olarak ekibin yanında olup, onlara öz inanç aşılamaya, onların kaygılarını dinlemeye, dertlerine tahlil bulmaya, yanlarında olmaya geldik. Teknik manada hocamız en âlâ taktiği verecektir. İnşallah alanda da karşılığını alacaktır.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.