Bu Bitki Çayı Yorgunluğu Atıyor Daha Parlak ve Güçlü Bir Beyne Sahip Olmanızı Sağlıyor! İşte Mucizevi Bitki Çayı!

Örneğin, karaciğeri fazla yağlardan arındıracak bu olağanüstü infüzyondan daha evvel bahsetmiştik. Ayrıyeten aşağıda yer alan yazımızda yüksek kolesterol üzerinde de faydalı tesirleri olan beyni ve hafızayı parlaklaştıracak muhakkak bir içeceği sizlerle paylaşacağız.

BU BİTKİ ÇAYI BEYNİ VE HAFIZAYI GÜÇLENDİRİYOR!

Bilhassa ilkbaharda, mevsim değişikliğinin dikte ettiği bir bitkinlik ve baş karışıklığı hissetmek az değildir. Bu nedenle daha sonra fiziği canlandırmak ve zihinsel performansı düzgünleştirmek için doğal bir tahlil sunacağız. Bununla birlikte, yorgunluk ve halsizlik hayli yaygın semptomlar olsa da, dikkat etmek her vakit uygundur. Bilhassa ağız kokusu ile birlikte yorgunluk ve halsizlik oluşuyorsa dikkatli olmalıyız zira karaciğere ve beyne saldıran bu durum olabilir.

Her hangi bir kuşku durumunda her vakit olduğu üzere, hekiminizle görüşmenizi öneririz.

Bugün sizlerle önerdiğimiz içecek, eski Güney Amerika popülasyonları tarafından güç ve canlılık kazanmak için yüzyıllardır kullanılmaktadır ve aslında, bahsedeceğimiz infüzyon, mate yahut yerba mate’nin elde edildiği Güney Amerika’ya has Ilex paraguariensis bitkisinin yapraklarından gelir.

YÜKSEK KOLESTEROLÜ DE DÜŞÜREN YORGUNLUĞA KARŞI BU İÇECEK SAYESİNDE PARLAK BEYİN VE HAFIZA

Mate, eczanelerde yahut aktarlarda bulunan küçük yapraklardan demlenerek elde edilen bir içecektir. Mate, A, C ve B vitaminleri de dahil olmak üzere birçok antioksidan vitamin içerir. Ayrıyeten, bu içecek kempferol, kersetin, rutin ve saponinler üzere beden için yararlı polifenollerle varlıklı olacaktır.

Bununla birlikte, beyin ve zihin için tonik ve canlandırıcı tesir, kafein içeriği olacaktır. Kimi kaynaklara nazaran, bu içecek bilhassa bilişsel performansı güzelleştirmede tesirli olacaktır. Kronik yorgunluk, halsizlik, düşük tansiyon ve baş ağrılarına karşı epey tesirli olduğu ön plana çıkıyor.

Ek olarak, böbrek sıkıntıları, safra kesesi ve idrar yolu enfeksiyonları durumunda potansiyel olarak faydalı arındırıcı tesirleri olduğu görülüyor. Bu arındırıcı güç, o vakit, yüksek kolesterol düzeylerini de tesirler. Ayrıyeten obezite ve prediyabet durumunda endike olabilir.

KIYMETLİ HATIRLATMA!

Yerba mate’nin özel bileşimi onu herkes için uygun bir içecek yapmaz. Örneğin gebe bayanlar yahut kanama bozukluğu olan şahıslar için önerilmez.Tüketmeden evvel bir uzman doktora danışın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.