İstanbul’da ‘yan bakma’ arbedesi: Yumruklar havada uçuştu!

Kağıthane Çağlayan’da geçen günlerde saat 19.00 sıralarında meydana gelen olayda, Mehmet Ç. (30) yolda yürüyen Kerim G.’ye (19) argümana nazaran yan baktı. Durumdan rahatsız olan Kerim G. reaksiyon gösterince Mehmet Ç. ona küfür etti. Bunun üzerine ikili ortasında başlayan tartışma, bir anda arbedeye dönüştü.

TEKME VE YUMRUKLARLA DARBETTİ

Sokak üzerinde bulunan bir iş yerine giren taraflardan Kerim G., Mehmet Ç.’yi yumruk atarak yere düşürdü. Akabinde Kerim G., arkadaşını yerde tekraren yumruk ve tekme atarak darbetti

Yaşananlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken, ortaya giren esnaf Emre G. tarafları ayırdı. Olayın akabinde iş yerinden çıkarak uzaklaşan ikilinin birbirlerinden şikayetçi olmadığı öğrenildi.

“BİRBİRLERİNE YUMRUK ATMAYA BAŞLADILAR, ŞAŞIRDIM ASLINDA ÇABUCAK AYIRDIM”

Olayla ilgili konuşan Emre G., “Vallahi yeğenimle arkadaşı şakalaşıyorlardı. Ben dışarıdaydım onlar içeri girdi, sonra bir anda birbirlerine yumruk atmaya başladılar. Şaşırdım, aslında çabucak ayırdım. Bunlar ortalarında şakalaşmışlar artık nasıl bir şakalaşmaysa. Ortalarını buldum, barıştırdım ikisini. Kızdım aslında ben de onlara. Onları barıştırınca ben işime gücüme döndüm, onları da gönderdim. İkisi zati arkadaş, biri öbürüne küfür mü etmiş hakaret mi etmiş tam anlamadım lakin hengame ettiler işte, lakin Allah’a şükür ortalarında daha büyük bir şey çıkmadan barıştırdık. Ortalarında bir şikayet falan da olmadı” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.