Müge Anlı Komalara Girdi! Tatlı Sert Programda Gözyaşları Sel Oldu! İşte Herkesi Ölüp Ölüp Dirilten O İmajlar

Türkiye’nin severek izlediği Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 18 Mayıs Çarşamba günü yapılan canlı yayında duygusal anlar yaşandı. 3 gündür kayıp olan 13 yaşındaki otizmli oğlu Muhammed Yaman’ı bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Hüseyin Yaman’a saatler içerisinde müjdeli haberi aldı. 13 yaşındaki Muhammed Eminönü’nde bulundu. Müge Anlı baba ile çocuğun buluştuğu sırada gözyaşlarına hakim olmazken, baba ise Anlı’ya binlerce teşekkür etti. İşte herkesi derinden etkileyen o anlar.

“GÖRÜNTÜLERİ İZLEYİNCE KOMALARA GİRDİM”

Kayıp olan otizmli oğlu için Müge Anlı’nın Tatlı Sert programında başvuran Hüseyin Yaman, günler sonra Müge Anlı sayesinde oğluna kavuştu. İstanbul Bahçelievler Kocasinan Mahallesi’ndeki meskeninin önünden kaybolan 13 yaşında Muhammed Yaman, Anlı’nın dikkatli izleyiciler tarafından bulundu. Günlerdir uykusuz olduğunu söyleyen babaya müjdeli haber kısa vakitte geldi. Kavuşma anında gözyaşları sel olurken, başarılı sunucu Müge Anlı da o anları şöyle anlattı:

“Çocuğumuz 13 yaşındaydı. Ve çocuk şube 3 gündür imaj izliyormuş. Aslında çocuk mevtin ucundan dönmüş. Babanın ferdayı boşuna değildi. Bende çok etkilendim. TEM’de otoyolda bir tane gazoz kapağı görüyor ve o gazoz kapağını almak için o otomobillerin altında girip çıkıyor. Rabbim korumuş. O imajları öğrenince komalar girdim. Verilmiş sadakan varmış.”

MÜGE ANLI’YA BİNLERCE TEŞEKKÜR

İzleyiciler tarafından gönderilen oğlunun imgelerine bakan baba Hüseyin Yaman imgelerdeki çocuğun oğlu olduğunu söyleyerek gözyaşlarını tutamadı. Stüdyoda duygusal anlara neden olan kayıp olayında Müge Anlı da çok etkilendi. Bulunan oğlu için yola çıkan babanın kelamları herkesi ağlattı. Çocuk Şube grubunun de başarılı araştırmasıyla bulunan 13 yaşındaki çocuk sağ salim babasına teslim edildi. Oğluna kavuşan baba ise “Bulmuşlar benim evladımı. 10 dakika evvel hamurlu ekmeğimiz çamurluydu. 3 gündür evlat hasreti çekiyorum. Müge Anlı bizim ulaşamadığımıza 1 saate ulaştı. Bu misyon kutsaldır” yorumunda bulundu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.