Protez Saç Doğal Saç Mı? Oscar Hair Protez Saç Merkezi

 

Saç protezi saç dökülmesi, saç seyrekliği ve kellik yaşayan kişilerin tercih edebileceği özel bir kozmetik uygulamadır. Herkes saç sorunu için bu çözüm yöntemini tercih edebilir. Saç protezi uygulaması sırasında, kişiler diledikleri modele karar verebilir. Bu sayede son derece doğal bir saç yapısına sahip olursunuz, herhangi bir şekilde dışarıdan saçın protez olduğu anlaşılmaz. Günlük hayatınıza, saç proteziniz ile devam edebilirsiniz, sizlere herhangi bir rahatsızlık vermez. Sosyal hayatınızda saç proteziniz sayesinde daha iyi hissedebilirsiniz. Saç protezleriniz ile gerçek saçlarınız varmış gibi kullanabilir ve hareket edebilirsiniz. Seyrek olan veya dökülen saçlarınıza elveda ederek, protezlerle yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

 

Saç protezi aşama aşama yapılır. İlk olarak kişilerden ölçü alınır. Bu proteze başlama aşamasıdır. Bu aşamada çok dikkatli olunması gerekir. Tek bir yanlış, protezin bütün yapısını bozabilir. Saç protezleri, saç olmayan bölgeler için tasarlanır. Bu bütün bölgeyi ya da belirli kısıtlı bölgeleri kapsayabilir. Tamamen bölgelere göre özel bir kalıp yapılır. Saç protezi sırasında saçı olmayan kişiler için en uygun protez hazırlanır. Sizlerde kafa yapınıza en uygun protez için Oscar Hair Şişli Protez Saç Merkezi üzerinden bizlerden destek alabilirsiniz. Saç protezinin diğer bir aşaması ise yerleştirmedir. Yerleştirme sırasında saçın rengi ve özelliği belirlenir. Buna göre protez tasarımı oluşturulur. Son aşama ise protez tasarımdır. Saç protezi tasarımı tamamen kişiye göre tasarlanır. Kişilerin yüz yapısı ve istekleri göz önünde bulundurulur. Sonrasında ise kesim işlemi yapılarak protezin son dokunuşları gerçekleşir.

 

Protez saç uygulaması ekim işleminden son derece farklıdır. Protez saç fiyatları, işlemin uygulanış şekline ve yapısına göre değişiklik gösterir. Sizlerde özel saç protezleri için firmamız üzerinden bizlerden destek alabilir ağrısız ve acısız saç protezi işlemleri sayesinde gür, doğal protez saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Protez saç uygulaması sırasında kişilere herhangi bir işlem yapılmaz, bundan dolayı kişilere operasyon uygulanmaz. Saç protezi garantili bir işlemdir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.