Rui Costa, Galatasaray’a 3 yıldız önerdi!

Transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray için sürpriz bir tez gündeme geldi. Foot221’de yer alan habere nazaran; İtalya ve Fransa’da transfer için temaslarda bulunan sarı-kırmızılıların sportif yöneticisi Cenk Ergün’ün, Portekiz’e giderek Benfica’ya Florentin Luis’e talip olduklarını söylediği aktarıldı.

BENFICA LİDERİ RUI COSTA’DAN ÖNERİ

İki taraf ortasında 22 yaşındaki futbolcunun transferi için yapılan görüşmenin olumlu geçtiği belirtilirken, Portekiz grubunun başkanı Rui Costa’nın Galatasaray’a 3 oyuncu önerdiği belirtildi.

PIZZI, SEFEROVIC VE ALMEIDA TEKLİF EDİLDİ

Galatasaray ile yakın bağları bulunan Costa’nın; geçen dönemin ikinci yarısında Başakşehir forması giyen Pizzi, Haris Seferovic, ve Andre Almeida’nın isimlerini masaya koyduğu kaydedildi. Portekizli futbol adamının, 3 oyuncunun da gelecek dönem teknik yönetici Roger Schmidt’in planları ortasında olmadığını ve pazarlıklar için hazır olduklarını Galatasaray tarafına söylediğinin altı çizildi.

CENK ERGÜN RAPOR HAZIRLAYACAK

Cenk Ergün’ün ise bu 3 isim için rapor hazırlayıp, teknik yönetici Okan Buruk’a sunacağı vurgulandı. Galatasaray’ın Sacha Boey’in ayrılma ihtimaline karşılık stoperin yanı sıra sağ bekte de forma giyebilen Andre Almeida’yı listesine eklediği öne sürüldü. Pizzi ve Seferovic için ise Okan Buruk’un raporu doğrultusunda hareket edileceği belirtildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.