Samsung’dan gıdaların ömrünü uzatabilen yeni Bespoke buzdolabı serisi

Samsung, CES 2022’de tanıttığı yeni Bespoke gardırop tipi buzdolabı serisini Türkiye’de satışa sunuyor. Gıdaların ömrünü uzatabilen buzdolabı kişiselleştirme özellikleriyle ve 4 kapılı kurulum seçeneğiyle geliyor.

Cam ve çelik kaplama seçenekleriyle dikkat çeken buzdolabında SpaceMax adı verilen bir teknoloji kullanılıyor. Bu teknoloji tüm pişirme tarzları için her türlü yiyeceği kolaylıkla saklayabilmeye imkan tanıyor. Bespoke buzdolabı çeşitli şık renk ve kaplama seçenekleriyle dikkat çekiyor. Buzdolabı kullanıcılara değiştirilebilir panel, düz kapı ve gömme kulp seçenekleri sunuyor. Cihazın iç kısmına su ve buz sebilleri yerleştirilebiliyor. Yeni Bespoke buzdolabı, Samsung’un en ileri soğutma ve depolama yeniliklerine sahip. Kullanım kolaylığı sunan bu özellikler, arıtılmış su sağlarken, soğutma ayarlarının özelleştirilmesini de mümkün kılıyor. Buzdolabındaki otomatik su haznesi bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Hazne buzdolabına yerleştirildiği anda, içeceklere aroma kazandırmak üzere meyve ve bitkilerin eklenebilmesini sağlıyor, otomatik olarak arıtılmış suyla doldurulabiliyor. İkili otomatik buz yapıcı, buz küpleri ve buz küplerinden daha küçük olan içecekleri çok daha hızlı soğutabilen parçacık buz üretebiliyor.

Samsung Bespoke gardırop tipi buzdolabı geniş iç kapasite sunuyor

Buzdolabının FlexZone özelliği sayesinde yiyeceklerin en uygun koşullarda saklanması ve daha uzun süre taze kalması sağlanıyor. 820 litre iç kapasiteye sahip 4 kapılı model yüksek verimli yalıtıma sahip. Yüksek verimli yalıtım buzdolabının iç kısımlarının inceltilebilmesini sağlıyor. Yakında Türkiye’de satışa sunulacak buzdolabının fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.