Songül Karlı eski kocasına beddua yağdırdı! Şoke eden suçlama

Son periyotlarda yeni stili ve yaptığı estetik operasyonlarla gündemden düşmeyen Songül Karlı, bu sefer eski eşi Metin Yüncü haberiyle gündeme düştü. Geçtiğimiz yıllarda eski eşinin kendisine ilişkin olan emlakı sattığını tez eden Karlı, Yüncü hakkında şikayetçi olmuştu. Son görülen davada mahkeme Yüncü hakkında kararı verdi. Kanıt yetersizliğinden ötürü beraatine karar verilen Yüncü, eski eşi Songül Karlı ile canlı yayında karşı karşıya geldi. Telefonda birbirlerine suçlamalarda bulunan eski çift bakın neler söylediler?

SONGÜL KARLI VE ESKİ EŞİ BİRBİRİNE GİRDİ

“Beni 100 milyon TL dolandırıldı” diyen Songül Karlı eski eşi Metin Yüncü için dolandırılma gerekçesiyle mahkemeye başvurmuştu. Metin Yüncü ve sanığın yargılandığı davada mahkemeden karar çıktı. Mahkeme, “Nitelikli dolandırıcılık” cürmünden 10’ar yıla kadar mahpusları istenen üç sanık hakkında kanıt yetersizliğinden ötürü beraatine karar verdi.

“EVDEKİ KASAMI GÖTÜRDÜN”

Mahkeme kararı sonrası yıkılan Songül Karlı, Beyaz TV’de yayınlanan bir programda eski eşi ile telefonda karşı karşıya geldi. Canlı yayından birbirlerini suçlayan ikili adeta beddua yarışına girdi. Karlı’nın “Allah senin belanı versin. Benim kasamı götürdün” kelamlarına karşı eski eşi Metin Yüncü’de tıpkı yansıyı verdi. Yüncü’de Karlı’nın kasa suçlamasına, “Evde kasa yoktu. Benim anahtarım bile yoktu. Yazıklar olsun” diyerek karşılık verdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.