Cem Öğet: İlhamımı eşimden ve kızımdan alıyorum

Müjgan Ferhan Şensoy, babası Ferhan Şensoy’un vefatından altı gün sonra bebeğini kucağına almıştı. Cem Öğet ile mutlu bir evliliği olan güzel oyuncu, kızına Pera adını vermişti.

“HAYATIMIZ ORADA KESİŞTİ”

Müjgan Ferhan Şensoy, eşi Cem Öğet ile bebeklerinin ismine nasıl karar verdiklerini şu sözlerle açıklamıştı: 

Cem ile konuştuğumuz bir şeydi; bir kızımız olursa adı ‘Pera’ olsun dedik. İkimizin hem ayrı ayrı hem de kesişen hayatlarının ev sahibiydi Pera…Aradan geçen yıllar içinde tatlı Pera kızlar çıktı karşımıza, çoğu zaman birbirimize çaktırmadan içimizden aynı şeyleri geçirdik sanırım. Bebeğimizin kız olduğunu öğrendiğimiz doktor kontrolünde birbirimize baktık, Cem kulağıma eğilip ‘Pera geliyor’ dedi.

Birçok dizi ve filmin müziklerini yapan müzik direktörü Cem Öğet önceki akşam eşi Müjgan Ferhan Şensoy ile akşam gezmesi dönüşü görüntülendi.

“İŞİMİ ÇOK SEVİYORUM”

Öğet, ”İşimi çok seviyorum ilhamımı eşim Ferhan’dan ve kızım Pera’dan alıyorum. Onlar benim bu başarımın ortakları. Her şeyden önce huzur. O da ben de var. Böyle olunca işinizde bir numara oluyorsunuz. Derler ya her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır diye o çok doğru bir laf. Daha güzel işlere imza atacağım” dedi.

“GURUR DUYUYORUZ”

Şensoy ”Cem öncelikle işini çok iyi yapıyor. Çok iyi de bir aile babası. Onunla, kızımız Pera ve ben gurur duyuyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx