Kate Middleton Skandalından Sonra Kraliyet Ailesi’nden Şok Eden İş İlanı!

Galler Prensesi Kate Middleton’ın 16 Ocak’tan beri kamuoyuna görünmemesi, ölümüne dair komplo teorilerinin ortaya atılmasına neden oldu. Kraliyet Ailesi’nin Kate Middleton’ı öldürdüğü ve ölümünü sakladığı iddiaları tüm dünyada bomba etkisi yarattı.

25 BİN STERLİNLİK İŞ İLANI

Buckingham Sarayı, Kate Middleton’ın ölümüne dair iddiaları yalanlarken, Prens William ile Kate Middleton’ın görüntülerini paylaşan The Sun gazetesine 25 bin sterlinlik maaş teklifiyle “sürekli ilgi uyandırabilecek” bir iletişim asistanı aradığını duyurdu.

Buckingham Sarayı tarafından açılan ilanda şu ifadeler yer aldı:

“İster bir devlet ziyareti, ister bir törensel etkinlik ya da Kraliyet nişanı üzerinde çalışıyor olsun, iletişimimizin sürekli olarak ilgi uyandırmasını ve çeşitli kitlelere ulaşmasını sağlayacaksınız.”

Kate Middleton’ın nerede olduğu ve neden kamuoyuna görünmediği hala bilinmiyor. Kraliyet Ailesi’nin Kate Middleton’ın ölümünü sakladığı ve dublör kullandığı iddiaları ise soruları cevapsız bırakıyor.

KOMPLO TEORİLERİ

Prenses Diana’nın yakın arkadaşı Christine Fitzgerald, Kate Middleton’ın Kraliyet Ailesi tarafından öldürüldüğünü öne sürdü. Fitzgerald’a göre Kate’in ölümü saklanıyor çünkü İngiliz halkı ikinci bir Prenses Diana vakasını kabul etmeyecekti.

23 Şubat’ta Buckingham Sarayı’nın önünde beyaz ve siyah bayrak taşıyan iki siyah at görülmesi, Kate Middleton’ın öldüğüne dair iddiaları güçlendirdi. Siyah atların Kraliyet Ailesi’nin derin sembolik törenlerinde kullanıldığı ve ölümün habercisi olduğu öne sürüldü.

KATE MIDDDLETON KİMDİR?

Reading’de doğan Middleton, Berkshire’da büyüdü ve St Andrews Üniversitesi’nde sanat tarihi okudu. Burada Prens William ile tanıştı ve 2011 yılında görkemli bir düğünle evlendiler.

Evliliğinden sonra Düşes unvanı alan Middleton, Kraliçe II. Elizabeth’i desteklemek için çeşitli kraliyet görevleri üstlendi. 20’den fazla yardım ve askeri kuruluşta görev aldı ve küçük çocuklar, bağımlılık ve sanatla ilgili konulara odaklanan hayır çalışmaları yürüttü.

Düşes, sadece kraliyet görevleriyle değil, stiliyle de dünya çapında ilgi uyandırdı. Medya, Kate Middleton’ın İngiliz ve Amerikan modası üzerindeki etkisini “Kate Middleton etkisi” olarak adlandırdı. Time dergisi tarafından 3 kez Dünyanın En Etkili 100 Kişisinden biri seçildi.

Middleton, kraliyet ailesine girmeden önce perakende ve pazarlama işlerinde çalıştı ve hayırseverlik faaliyetlerine katıldı. Prens William ile evlendikten sonra üç çocuk sahibi oldu: Prens George, Prenses Charlotte ve Prens Louis.

9 Eylül 2022’de Prens William, babası Kral III. Charles tarafından Galler Prensi ilan edilince Kate Middleton da Galler Prensesi unvanını aldı.

PRENSES DIANA’NIN ÖLÜMÜ

31 Ağustos 1997’de Prenses Diana’nın Paris’te bir araba kazasında hayatını kaybetmesi dünya çapında büyük bir üzüntü ve şok dalgası yarattı. Kazada Diana’nın partneri Dodi Fayed ve sürücü Henri Paul de hayatını kaybetti.

Bazı medya organları, paparazzilerin arabayı takip etmesi ve taciz etmesinin kazaya katkıda bulunduğunu öne sürdü. 1999’da yapılan bir Fransız soruşturması, sürücü Henri Paul’ün alkol ve ilaç etkisi altındayken aşırı hız yaptığı için kazadan sorumlu olduğunu tespit etti. 2008’de ise bir İngiliz soruşturması jürisi, Paul ve onu takip eden paparazzilerin ihmalkar araç kullanmaları nedeniyle cinayet kararı verdi.

Diana’nın ölümü, Birleşik Krallık ve dünya çapında büyük bir üzüntü ve yas dalgası yarattı. Cenazesi 2,5 milyar kişi tarafından izlendi. Kraliyet Ailesi’nin Diana’nın ölümüne tepkileri ise basında eleştirildi.

Diana’nın ölümü, birçok komplo teorisine de konu oldu. Bazıları Diana’nın suikasta kurban gittiğini, Kraliyet Ailesi’nin ölümüne karıştığını öne sürdü. Bu teorilerin hiçbiri somut delillerle desteklenmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx