Sıcak Gelişme: Google Ortaklığı Bu Altcoin Fiyatını Zıplattı!

Teknoloji devi Google’ın bulut bölümü, bir doğrulayıcı ve altyapı sağlayıcısı olarak Flare Blockchain’e katıldı. Kendisini “veriler için Blockchain” olarak adlandıran Flare, geliştiricilere Oracle sistemi aracılığıyla merkezi olmayan verilere erişim sağlıyor. Gelişmenin ardından altcoin fiyatı kırmızı piyasanın ortasında zıpladı.

Flare’in Google Cloud işbirliği altcoin fiyatını zıplattı!

Google Cloud, hem ağı doğrulayıcı olarak güvence altına alan hem de Flare Time Series Oracle’a (FTSO) katkıda bulunan bu birleşik rolü benimseyen 100 kuruluştan biri. Teknoloji devi Google’ın bulut bölümü, doğrulayıcı ve altyapı sağlayıcısı olarak Flare Blockchain’e katıldı. Ağın yerel tokenı FLR, yaklaşık 614 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ayrıca, yazı sırasında token, yaklaşık 0,01894 dolardan el değiştiriyordu. Ortaklık haberinin ortaya çıkmasının ardından altcoin %’8’in üzerinde artış gösterdi. Bununla birlikte daha sonra biraz irtifa kaybetti. FLR, yazı sırasında yaklaşık %7 artışla işlem görüyordu.

FLR günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Flare’in altyapı sağlayıcıları, yüksek kaliteli veri sağlamaktan sorumlu taraflardır. Böylece geliştiricilerin Blockchain teknolojisi için kullanım örnekleri oluşturmasına ve benimsenmesini ilerletmesine yardımcı oluyorlar. Google Cloud gibi büyük hacimli verilere erişim sunan çok az kuruluş var. Bu da altcoin Flare için bir oldukça önemli bir ortaklık anlamına geliyor. Ayrıca, Google gibi teknoloji devlerinde devam eden Blockchain benimsemesini hatırlatıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir